materiały reklamowe

Artykuł dot. tematyki:
Prezentacje multimedialne dla firm, interaktywna prezentacja flash, powerpoint, tworzenie prezentacji...Prezentacje multimedialne flash czy prezentacje power point - słowo o projektach, wczoraj i dziś

Moda na prezentację multimedialne Flash czy firmowe prezentacje power point ciągle się rozwija, dają ogromne możliwości. Wczoraj jeszcze nie było wiadomo, że będzie można w taki sposób pracować, ludzie nie wyobrażali sobie takiego odskoku. To nie było po prostu możliwe. Jednak moda na komputery, nowe technologię, a co więcej nowe programy idzie dalej, i głębiej. Sięgamy po coraz to nowe funkcję. Wczoraj nie wyobrażaliśmy sobie wolności, a dziś o wolności sami decydujemy.Przeszłość i teraźniejszość, prezentacje multimedialne flash a prezentacje power point

Myśl o komputerach i programach multimedialnych pogłębiała się w głowach technologów podczas II wojny światowej. Marzyli oni o nowoczesności, nowościach i czymś co zaskoczy samych Polaków. Projekty stwarzano już około 1985 roku, co spowodowało jego pierwsze wydanie w 1987 roku. To był przełom. Zadowolenie wzrastało, z powodu tak wielu funkcji, możliwości.
Program umożliwiał tworzenie, projektowanie prezentacji multimedialnej. Jednak projekt Power Pointa nie należał do najłatwiejszych. Zaczęto zastanawiać się nad zastosowaniem programu, zaczęto rozmyślać nad celami jego powstania. W końcu z biegiem czasu, dążono do ciągłej perfekcji produktu. Program wzbogacano o nowe funkcję, co zyskało wielkie poruszenie wśród użytkowników. Gdyby nie jego duża cena, każdy człowiek posiadałby go we własnym komputerze. Z kolei prezentacje multimedialne Flash były słabo znane. Jako animację Flash uznawano wtedy np. podmiot, który przesuwał się jedynie w prawo czy w lewo, w górę bądź w dół. Technolodzy poszukiwali nowych elementów, chcieli stworzyć animację, które będzie w pełni żywa. Zaczęto stosować różnorodne programy i funkcję, opierając się o słowo pisane, czyli specjalne kody, które umożliwiały ruch.
To nastąpiło bo wielu latach. Ludzie zaczęli stosować komputer nie tylko do gier, ale przede wszystkim do badań, czy projektów. Tak to było w przeszłości. Teraz jesteśmy na tym etapie, że wszyscy uważamy, że to idealny koniec, ale za 10 lat zmiany będą znów powalające.
Programiści poszukują nowych odkryć, bo nawet do dziś komputer i całe jego oprogramowanie jest wielkim, nieodkrytym osiągnięciem.


Ale to już było – prezentacje multimedialnej power point...

Być może większość z Was nie uwierzy, że funkcję komputera zostaną całkowicie rozpoznane w przyszłości. Power Point będzie programem doskonałym, jedynym w swoim rodzaju. Będzie o wiele bardziej funkcjonalny, będzie posiadał tylko te funkcję, które są w rzeczywistości potrzebne. Teraz jesteśmy zadowoleni z przeskakujących slajdów, muzyki w tle, ale przyznam, że spodziewam się za 10 lat całkowitej odmiany. Być może nie będzie nam potrzebne już ciągłe klikanie, czy nudne stukanie w klawiaturę, może program zrobi to za nas... Niemożliwe? A jednak. 20 lat temu, też nie wierzono w niezawodność programu, a teraz nie potrafimy bez niego żyć. Stał się dla nas narzędziem w biznesie, szkole. Projekt prezentacji multimedialnej stanie się dla nas łatwiejsze i szybszy. A co z Flash'em? Czy też możemy oczekiwać nowości? O tuż tak. Flash'e jak inne programy dążą do perfekcji, dlatego możemy spodziewać się nowych projektów . Przyznam, że sama nie mogę doczekać się tego. Tworzenie prezentacji Flash może być już o wiele łatwiejsze niż teraz. Przy pomocy Power Pointa i dodatkowych programów, świat multimediów stanie się prawdziwą magią, a animację Flash fenomenem przyszłości.

PREZENTACJE Flash i Power Point Skuteczny projekt katalogu, broszury to podstawa marketingu produktu. Projektowanie folderów
to zajęcie dla specjalistów od designu i powinno dawać rozpoznawalne projekty katalogu i folderu.

powrÓt do listy ARTYKUŁÓW
› prezentacje multimedialne power point i flash

seobox


identyfikacja wizualna, tworzenie logo
materiały reklamowe
.